.

Sistem Sertifikalarımız

ISO 9001 - ISO 14001 - ISO 45001 - ISO 27001 - ISO 10002 - ISO 50001
Panasonic Electric Works Türkiye, elektrik enerjisinin aktarılması, kullanılması ve dağıtılmasını sağlamak amacıyla, paydaşların talep ve beklentilerini karşılamaktadır.

"Live Your Best" hedefimiz doğrultusunda kuruluşumuzun şartlarına, standartlara, yasalara ve uygulanabilir şartlara uygun olarak hareket ederiz.

Panasonic Electric Works Türkiye bu hedef doğrultusunda Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği, Bilgi Güvenliği, Müşteri Memnuniyeti ve Enerji Yönetim Sistemlerinin etkinliğini sürekli iyileştirir, şartlara uygunluk için amaç ve hedeflerini belirler, gözden geçirir.

Panasonic Electric Works Türkiye yürürlükteki tüm yasal ve diğer şartlara uyarak ürün, çevre boyutları, kirliliğin kaynağında önlenmesi, iş sağlığı & güvenliği ve bilgi güvenliği risklerinin en aza indirilmesi, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve enerjinin verimli kullanılması doğrultusunda, en ileri teknolojik yatırımlarla süreçlerini yönetir.

Panasonic Electric Works Türkiye; tüm çalışanların ve paydaşların katılımı ile mükemmellik yolunda, dünya rekabetine uyumlu olarak ilerlemektedir.