.
Hakkımızda
İnsan odaklı yaklaşımlarla daha iyi ve konforlu bir ‘yaşam’ sunmak için…
Hakkımızda
Panasonic Electric Works Türkiye, İstanbul’da yer alan endüstriyel tesislerinde faaliyet göstermekte olup; konfor, güvenlik ve enerji verimliliği sağlayan yenilikçi ürün ve çözümlerini dünya pazarlarına ulaştırmayı ve insan odaklı yaklaşımlarla daha iyi ve konforlu bir ‘yaşam’ sunmayı hedeflemektedir. 2014 yılında gerçekleştirdiği yatırımla birlikte, sektörünün öncü ve “Super Brand” statüsüne sahip markası VİKO’yu da bünyesinde bulunduran Panasonic Electric Works Türkiye, 60’dan fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile markalarını dünya pazarlarında başarıyla temsil etmekte ve Türkiye’deki sektör liderliğini sürdürmektedir.
Teknolojik dönüşümün gerektirdiği tüm otomasyon ve entegrasyonları başarı ile hayata geçiren endüstriyel tesislere sahip bulunan Panasonic Electric Works Türkiye, yaşam alanlarının konfor ve kalitesinin artırılmasına katkı sağlayan ürün ve çözümlerini Dünya pazarlarına sunmak için ARGE, inovasyon ve tasarım çalışmalarını başarı ile yürütmektedir.
Panasonic Electric Works Türkiye’nin ürün gamı içerisinde; Elektrik Anahtar ve Prizleri, Grup Prizler, Aksesuarlar, Kablo Kanalları, Alçak Gerilim Şalt Ürünleri, Sigorta Kutuları, Akıllı Ev ve Bina Otomasyon Sistemleri, LED Aydınlatma Ürünleri, Güneş Enerjisi Panelleri ve Yangın Algılama - Alarm Sistemleri yer almaktadır.
Sürdürülebilirliği kurumsal sorumlulukları arasında ele alan ve geleceğe değer katan birçok proje gerçekleştiren Panasonic Electric Works Türkiye; ayrıca kalite, güvenlik ve çevre sorumluluğuna önem veren yaklaşımlarının sonucu olarak ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sistemleri sertifikalarına sahip bulunmaktadır.
Panasonic Electric Works Türkiye, sektöründe dünyanın lider kuruluşları arasında yer almak ve iş alanlarını genişleterek konforlu ev ve yaşam alanlarına katkı sağlamak için hayata değer katmaya devam edecektir.

2003

2004

Turquality
Turquality
Turquality
Turquality
Kalitemiz Tescillendi
Kalitemiz Tescillendi
Turquality
İnovasyon Ödülleri
İnovasyon Ödülleri
Turquality
Turquality
Turquality
Kalitemiz Tescillendi
Kalitemiz Tescillendi
Kalitemiz Tescillendi
İnovasyon Ödülleri
İnovasyon Ödülleri
İnovasyon Ödülleri
Vizyonumuz
Vizyonumuz
Sektörümüzde dünyanın lider kuruluşları arasında yer almak ve iş alanlarımızı genişleterek konforlu ev ve yaşam ortamlarına katkı sağlamak.
Misyonumuz
Konfor, güvenlik ve enerji verimliliğini artıran yenilikçi ürün ve insan odaklı yaşam çözümlerini tüm paydaşların memnuniyetini gözeterek tasarlamak, üretmek ve dünya pazarlarına sunmak.
Misyonumuz
Panasonic Temel İş Felsefesi
Panasonic'teki öncüllerimiz, insanları geliştirme ve yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanma konusunda bize çok değerli tavsiyeler bıraktılar. Bunları çalışanları yetiştirmede ve kendi kişisel gelişiminizde uygulayacağınızı umuyoruz.
Panasonic Temel İş Felsefesi
Ödüller
Sektörde hep ilkleri yapma heyecanı
Panasonic Electric Works Türkiye, İstanbul’da yer alan endüstriyel tesislerinde faaliyet
göstermekte olup; konfor, güvenlik ve enerji verimliliği sağlayan yenilikçi ürün ve çözümlerini dünya pazarlarına ulaştırmayı ve insan odaklı yaklaşımlarla daha iyi ve konforlu bir ‘yaşam’ sunmayı hedeflemektedir. 2014 yılında gerçekleştirdiği yatırımla birlikte, sektörünün öncü ve “Super Brand” statüsüne sahip markası VİKO’yu da bünyesinde bulunduran Panasonic Electric Works Türkiye, 60’dan fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile markalarını dünya pazarlarında başarıyla temsil etmekte ve Türkiye’deki sektör liderliğini sürdürmektedir.

2017

Best in Class Web Ödülü
Gold Winner Web Ödülü
(New York IMA)
(Horizon Interactive Awards)

2016

Sosyal Sorumluluk Başarı Ödülü
(Çevko Vakfı)

2015

KSS Ödülü
Çevreci Tesis Ödülü
Super Brands Ödülü
İnsana Saygı Ödülü
(KSSD)
(Sağlıklı Kentler Birliği)
(Super Brands Türkiye)
(Kariyer.net)

2014

İSO inovasyon Büyük Ödülü
İnsana Saygu Ödülü
(İSO)
(Kariyer.net)

2013

KSS Ödülü - Paydaş Kategorisi Birincilik Ödülü
Yenilikçilik ve İnovasyon Kültürü Yaratma Ödülü
İyiliğe Koşu Maratonu Birinciliği - Kadir Has Üniversitesi
TSE Kalite Gümüş Ödülü
En Başarılı Gönüllülük Programı
(KSSD)
(Peryön)
(KSSD)
(TSE)
(KSS-Çalışan Gönüllülüğü , ÖSGD)

2012

PERYÖN En İyi Performans Ödülü
Füsem İK Ödülleri
Füsem İK Ödülleri
Kaizen Ödülü
Novella S Slider Dimmer
"Küçük Pimlerin Dev Mucizesi" Çevreci Ürün
Novella - Çevreci Ürün
(Performans Yönetimi Ödülleri, PERYÖN)
(Performans Yönetimi Ödülleri, Füsem)
(Motivasyon Yönetimi Ödülleri, Füsem)
(Grup Çevrim Takım Çalışması, Kalder)
(Design Turkey)
(Pagev 1. lik Ödülü , Pagev)
(Raf Ödülü, Arkitera)