.
Panasonic Yangın Algılama Çözümleri
Birinci Sınıf Koruma ve Güvenlik Sunar
Panasonic Yangın Algılama Çözümleri

Yangın algılama çözümlerinde 35 yılı aşkın deneyimi ve 15.000’i aşkın binadaki kurulumu ile Panasonic, sizi yangına karşı uyarmanın yanı sıra acil durumlarda en güvenli yöntemle sizi yönlendirmek üzere tasarlanmış yenilikçi teknolojiler sunar. Kanıtlanmış güvenlik ve başarı, yüksek doğruluk ve çok daha az yanlış uyarı veren yangın algılama çözümlerimizin başarısı birçok endüstride kanıtlanmıştır. Daha düşük toplam maliyetli çözümlerimizin, çarpıcı güvenilirlik düzeyinde, kurulum ve bakımı kolayca yapıldığı ve yönetildiği için son kullanıcının karşılaşacağı tüm maliyetler sistemin ömrü süresince daha azdır. Düşük maliyetiyle uzun süre hizmetinizde olacak bir teknoloji sunuyoruz.

Panasonic, 35 yılı aşkın eşsiz deneyimi ve 15.000'den fazla binadaki kurulumuyla yangın algılama çözümlerinde liderdir. Sizin için yalnızca yangınları bildirmekten daha fazlasını yapıyoruz. En yüksek korumaya sahip teknolojilerimiz, zorlu durumlarda size güvenli bir şekilde yol göstermek üzere özenle tasarlanmıştır.

Veri merkezi çözümleri
Veri merkezi çözümleri
Veri merkezleri ve sunucu odalarında çoğunlukla herhangi bir operasyonda en kritik varlıklar yer alır. İş yerindeki bu kritik sistemlerin korunması, tehlikelerin mümkün olan en kısa sürede algılanmasını gerektirir ve Panasonic işte tam bu noktada gerekli olan sistemi sağlar.
Lojistik çözümleri
Kompleks depolama çözümleri, tozlu ortamlar, sıcaklık ve hava akışındaki büyük farklılıklar ve hatta -25 derece gibi düşük sıcaklıklara kadar odaları dondurabilme
gücü... Bunlar, Panasonic’in sağlamlığının ideal olduğunu kanıtladığı zorluklardır.
Lojistik çözümleri
Sağlık çözümleri
Sağlık çözümleri
Panasonic hastaların, çalışanların, binaların ve içerideki hayat kurtaran donanımların korunması için hastanelerin belirli gereksinimlerini göz önünde bulundurarak çeşitli yangın alarm çözümleri geliştirmiştir. Çeşitli programlanabilir işlevler, akıllı algoritmalar ve tümüyle esnek şekilde bilgiyi yayma özelliği, en kritik durumlarda personelin en gerekli olan noktaya odaklanmasını sağlar.
Ulaşım Çözümleri
Günlük milyonlarca yolcunun güvenliğini sağlayan yüksek kaliteli bir hizmet vermek üzere gerekli önlemi almak için havalimanları ve tren istasyonları gibi kalabalık yerlerde gerçek zamanlı güvenlik değerlendirmesi esastır. Panasonic’in yangın alarm sistemleriyle entegre edilmiş benzersiz ve özel çıkış ve acil durum ışıklandırması mümkün olan en güvenli tahliyeyi sağlar.
Eğitim Çözümleri
Eğitim Çözümleri
Güvenliği ve devam eden faaliyeti sürdürmenin zor olduğu üniversitelerde farklı noktalarda en iyi yangın algılama ve önleme çözümlerinden faydalanmak gerekir. Panasonic, hem kanıtlanmış güvenilirliği hem de öğrencileri ve çalışanları korumak için gereken koruma düzeyini sağlayabilen ve gereksiz masraflara ve yanlış alarmların verdiği rahatsızlığa sebep olmayan en ileri teknolojiyi sağlar.
Sanayi Çözümleri
Yangının ortaya çıkması veya yanlış yangın uyarısıyla kaybedilen vakit, sanayi yerleri ve elektrik tesislerinin yöneticileri için en iyi ihtimalle zarar verici ve en kötü ihtimalle felaket olabilir. Bu durum, Panasonic Yangın Algılama Çözümleri’nin esnekliği, güçlü oluşu ve akıllılığı sayesinde sanayi binalarının çevresindeki belirli ve çoğunlukla kendine özgü yerlerde çalışabilen sistemlerle azaltılabilir.